Sushi catering

Organizujemy imprezy i przyjęcia

Jesteśmy wdzięczni za okazane nam zainteresowanie i miło nam powitać Państwa wśród kolejnych klientów SushiYana. Przygotowujemy Sushi catering m.in. pod imprezy firmowe, imprezy domowe, bankiety, wesela, konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe czy inne specjalne wydarzenia.

Obsługujemy przedsiębiorstwa państwowe, firmy korporacyjne, prywatne jak i osoby indywidualne. Tworzymy zespół pomysłowych i dynamicznych współpracowników otwartych na pomysły i sugestie swoich klientów. Nasi kucharze z doświadczeniem zdobytym w renomowanych restauracjach zapewniają perfekcyjne przygotowanie sushi oraz dań kuchni japońskiej.

Organizujemy imprezy w miejscu wskazanym przez klienta, jak również mamy możliwość organizowania przyjęć w naszym lokalu na wyłączność. Nasze elastyczne podejście do klienta umożliwia mu realizację zamówień specjalnych np. menu kuchni fusion. Jesteśmy gotowi zaprezentować Państwu sztukę przyrządzania sushi z pokazem na żywo.

Dzięki szerokiej gamie produktów spożywczych, wysokiej jakości oferowanych potraw i bardzo dobrej obsłudze będziemy w stanie w pełni sprostać Państwa oczekiwaniom, a nawiązanie współpracy z SushiYana zaowocuje obopólnymi korzyściami. Zapraszamy do współpracy!

Zadzwoń po szczegóły - Catering Sushi


789-384-003 oraz 799-110-119
sushiyana@op.pl